Obrazek z witrynki

Miałem coś napisać o przyjęciu przez Polskę umowy ACTA – bo i cieć dał głos, i rząd zobaczył, że nie każdego da się spacyfikować TVNem… Ale  znalezione w necie podsumowanie (na czyimś profilu na FB, więc autora rysunku z góry przepraszam za ewentualne naruszenie praw) jest tak celne, że po prostu nie mogę sobie odmówić wstawienia go tutaj. Wszystkim głosującym na Ryżego lemingom z dedykacją.

Advertisements

Tags: , ,

2 Responses to “Obrazek z witrynki”

  1. Paweł. G Says:

    Ta…..oni wszyscy są dobrzy. Z tego co wiadomo, PIS głosował ZA. Migalski NIE WIEDZIAŁ ZA czaym głosował, ale głosował. Graś nie wie o co chodzi, Błaszczak coś tam wie, ale ogólnie to szuka rozumu. Admin platforma.org ustawia Login:Admin, Hasło:Admin1, po czym jest dym, że ktoś się włamał. Cała ta zadyma pokazuje jak kompetentnych mamy polityków – nawet w dziedzinie internetu.
    Temat teź rozdmuchany przez Gimbusów, którzy się boją, że strony typu kwejk.pl, mistrzowie.org, czy inne badziewie – przestanie działac. Problem będzie dopiero, jak umowę międzynarodową będziemy musieli ratyfikować – i pytanie w jakim kształcie. Na razie, to nie ma tematu….

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s


%d bloggers like this: