WikiBronek – edycja 18.03.2011

Że Bredzisław ma problemy z ortografią… Tfu! Jakie problemy! Przecież WikiBronek napisał pracę magisterską w 11 dni, więc jeśli pisze “bul” mając na myśli cierpienie (a nie zawartość swojego mózgu), to taka jest wersja poprawna – a kto tego nie pojmuje, jest tępym kaczystą!

Więc zacznijmy jeszcze raz: jeśli w Polsce występuje jakikolwiek problem, to wszyscy wykształceni ludzie znają poprawną odpowiedź na pytanie (a w każdym razie jej początek): “A Jarosław Kaczyński…”. I w rzeczy samej, tak właśnie powiedział Bredzisław – chcąc zatrzeć wrażenie, że jest inteligentny inaczej, wypomniał Kaczyńskiemu wizytę w restauracji w 2006, kiedy to Kaczor ponoć napisał “obiat” opisując zjedzony właśnie posiłek.

I wszystko byłoby pięknie: w końcu ambasada Japonii czy restauracja, co za różnica… Ale niestety jacyś upierdliwi kaczyści wygrzebali zdjęcie wpisu i okazało się, że Bredzisław, no, powiedzmy: jest sobą. Nie zna zasad ani ortografii, ani PR…

Wszystkim zwolennikom PO, których na dźwięk nazwiska “Kaczyński” ogarniają wapory macicy objawiające się jękami o “obciachu” i “kaczyzmie”, życzę dumy z dokonanego wyboru: jaki elektorat, taki prezydent.

Advertisements

Tags: , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: