WikiBronek – edycja 13.02.2011

Jak powszechnie wiadomo wszystkim POludziom, dzięki obsadzeniu prezydenckiego stolca tyłkiem Gajowego, wzrósł ogólny poziom inteligencji na szczytach władzy (bo przedtem to wiadomo: czarna kaczystowska noc, ciemnota i w ogóle). Na szczęście teraz już wszystko jest dobrze, o czym można się przekonać śledząc wypowiedzi pana prezydenta na wszelakie tematy: od filozofii, poprzez kulinaria i geografię aż po… No właściwie nie wiem, to trzeba chyba ocenić samemu:

Gdyby ktoś myślał, że Gajowy spocznie na laurach i po takiej ilości gaf się przymknie – albo chociaż zatrudni kogoś na kształt językowego stylisty – to się grubo myli. Urzędnicy kancelarii dostosowują się do umysłowego poziomu szefa i przed nadchodzącą wizytą Wikiego w Czechach rozesłali zaproszenie do dziennikarzy:

“Uwaga! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w samolocie Biuro Prasowe poinformuje telefonicznie dziennikarzy, udających się z Prezydentem do Bratysławy, o przyjęciu ich akredytacji.”

No cóż – Klaus poradził już sobie z brukselskimi bucami, to i Wiki raczej mu niestraszny…

Wszystkim POludziom składam serdeczne gratulacje z okazji dumy, którą mogą się napawać patrząc na swojego mądrego i kulturalnego prezydenta znającego savoir vivre

Advertisements

Tags: , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: