Antysemityzm – kumulacja, reaktywacja i rewelacja

Ciapiatych zaczęto sprowadzać na piękną holenderską ziemię pod koniec lat sześćdziesiątych ubiegłego stulecia, a kawiarowi komuniści już A.D. 2010 zrozumieli, że Żydzi i Arabowie nie przepadają za sobą. Gwałtu rety, antysemityzm! Chociaż w sumie to mówimy o wzajemnej nienawiści dwóch ludów semickich, więc zwykły antysemityzm (kiedy Żyd nie lubi goja) to za słabe określenie… Trzeba będzie stworzyć coś nowego.

No ale ciapiaty ciapiatemu nierówny – i poseł Ahmed Marcouch z PvdA (takie tutejsze SLD – minus komunistyczny beton), z pochodzenia Marokańczyk, odczuwa wstyd. Straszliwe to uczucie trawiące śniadą pierś deputowanego wzięło się z nakręconego ukrytą kamerą reportażu, na którym amsterdamski rabin idzie przez marokańską dzielnicę, a nastoletni żule chcą na jego widok zamówić pięć piw. Jako że takie zjawiska świadczą o podnoszeniu łba przez potworną hydrę antysemityzmu, zarazę należy wyplenić w zarodku. Proponowany sposób: wysyłanie w teren funkcjonariuszy udających Żydów, którzy aresztują każdego marokańskiego nazistę stającego im na drodze.

Rzecz jest o tyle perspektywiczna, że w przeszłości amsterdamska policja wysyłała w teren patrole policjantów udających gejowskie pary – oczywiście w celu zwalczania przemocy wymierzonej w ciepłych braciszków. Tak się niestety składa, że ciapiaci to obrzydliwie konserwatywni i zaściankowi ludzie – i za kochającymi inaczej nie przepadają. Skutek może być taki, że policjant udający geja zostanie pobity przez swojego kolegę z komendy, który udaje Araba (więc musi podtrzymać kamuflaż aby uwiarygodnić się przez Mustafą i Abdelem)…

Może jakieś reality show?

Advertisements

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: