Zaraza się rozszerza

Że wikiBronek wielkim człowiekiem jest, to wszyscy młodzi wykształceni z dużych miast wiedzą; są też świadomi jego talentów godnych wielkiego przywódcy. Tak samo jak Stalin, Ceauşescu czy Idi Amin, wikiBronek zna się na wszystkim: i na strzelaniu do zwierząt, i na kobietach, i na pływaniu kajakiem, i na lotnictwie, i na powodziach… Ostatnio do tej listy doszło jeszcze górnictwo ale myliłby się (będący na pewno agentem PiS i słuchaczem RM) ktoś, kto sądziłby, że ta lista wyczerpuje temat. Bo Wiki zna się także na opiece zdrowotnej!

Doczytał na wikipedii i już wie: komercjalizacja i prywatyzacja to nie to samo.  Gdyby ktoś miał słabą pamięć, to koncepcje urynkowienia służby zdrowia według PO można sobie przypomnieć TUTAJ. Poprzednią próbę komercjalizacji tej dziedziny udaremnił podły PiSowski sługus Kamiński – nie można pozwolić, aby Poncyliusz i jego złowrogi mocodawca Kaczyński po raz drugi dokonali tej zbrodni! Sawicka i Sobiesiak to tytani polskiego kapitalizmu a’la III RP i nie można pozwolić, by opluwali ich mali, podli psychopaci! To nie ludzie, to wilki!

BONUS TRACK 1: Na odsiecz mężowi przyszła nie-będąca-kaszalotem małżonka i powiedziała, co myśli. Głębia jej myśli powinna powalić każdego, a kogo nie powala… Wiadomo, co trzeba z nim zrobić.

BONUS TRACK 2: Autorytet z penisem w garści podał, według mnie, przyczynę ostateczną: Wiki jest kandydatem świadomym swojego macierzyństwa. Właściwie można by odwołać dzisiaj wybory i wybrać Wikiego przez aklamację, bo takiego argumentu przebić się nie da. Chyba.

Advertisements

Tags: , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: